آموزشگاه هنرپژوه یک واحد آموزشی در حوزه دوره های تخصصی پاکسازی پوست و کار با تجهیزات تخصصی این رشته می باشد. هنرجویان و کارآموزان حضوری این آموزشگاه برای دریافت مدرک بین المللی معتبر و معرفی به سازمان فنی و حرفه ای آموزش های کارگاهی و پشتیبانی 6 ماه دریافت می کنند.

ظرفیت دوره های حضوری آموزشگاه هنرپژوه بسیار محدود است و اصولا کارآموزان فرصت کمی برای ثبت نام در هر ترم و دوره آموزشی دارند. یکی از مزایای این آموزشگاه رسمیت آن است زیرا که مدرک بین المللی ارائه شده آن مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای نیز می باشد.

با گذر زمان و افزایش فعالیت، نیاز برای توسعه این کسب و کار آموزشگاهی توسط مدیریت هنرپژوه بیش از پیش حس گردید و خانم صالح پور تدابیر لازم برای توسعه زیرساخت آموزشگاه را در حوزه فناوری اطلاعات در دستور کار قرار دادند.

ایشان با مراجعه به شرکت طراحی سایت آکادمی سحر، (یکی از خبره ترین شرکت های طراحی سایت شمال کشور) پروژه طراحی سایت آموزشگاه اینترنتی هنرپژوه را فعال نمودند. شرکت طراحی سایت آکادمی سحر پس از انجام تحقیقات و هماهنگی های لازم در خصوص چگونگی طراحی سایت آموزشگاه هنر پژوه و تهیه پیش زمینه و پیش نیاز های اصلی آموزشگاه اینترنتی، مشاوره های مورد نیاز را در اختیار مخانم صالح پور قرار دادند.

همچنین این شرکت پشتیبانی مادام العمر خود را نیز به آموزشگاه هنر پژوه ارائه نمود.

طراحی سایت آموزشگاه هنر پژوه

نمایی از وب سایت آموزشگاه هنر پژوه

فاز اول طراحی سایت آموزشگاه هنر پژوه

پس از مرحله اول یعنی مشاوره طراحی سایت، اولین فاز ثبت دامنه سایت می باشد. این مرحله یکی از مهم ترین بخش ها در تعیین کلی استراتژی بازار یابی می باشد و آکادمی سحر و کارشناسان آن، آن را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود (از جمله پروژه طراحی سایت آموزشگاه هنر پژوه) ارائه می نماید.

فاز دوم طراحی سایت آموزشگاه هنر پژوه

دومین گام اجرایی در طراحی سایت آموزشگاه هنر پژوه از طرف شرکت طراحی سایت آکادمی سحر، تهیه هاست با کیفیت و پرسرعت با پشتیبانی قدرتمند می باشد. هاست ویژگی های فراوانی دارد و صرفا یک شخص با تجربه می تواند در زمینه انتخاب آن دخالت نماید. برخی از ویژگی های هاست با کیفیت عبارتند از :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *