مزایای فروشگاه های آنلاین برای صاحبان فروشگاه ها

اقیانوس مشتری بزرگتر

شما ممکن است در حال حاضر بخشی از بودجه کسب و کار خود را به مشتریان جدید اختصاص دهید ، مانند قرار دادن تبلیغات در روزنامه های محلی یا خرید مکان در رادیو یا تلویزیون در بازار خود. یک مزیت برای یک طراحی سایت این است که شما می توانید بیشتر از هر مشتری دیگری که بتواند به راحتی از طریق درهای شما قدم بگذارد ، به مشتری خود برسید. یک فروشگاه آنلاین محاصره سفر ، پارکینگ و گم شدن در مسیر را که می تواند برخی از مشتریان را از آنجا دور کند ، برطرف می کند. در حالی که مطمئناً می توانید با مشتری محلی خود بازاریابی کنید ، به صورت آنلاین این امکان را دارید که به علاقه مندان به محصول یا خدمات خود که کیلومترها – یا حتی قاره ها – دور هستند ، خدمات ارائه كنید. محدوده فروشگاه های آنلاین فقط مواردی از قبیل نرخ حمل و نقل ، مالیات های خارج از کشور و انتظار مشتری تا رسیدن سفارش خود به درب منزل است. حتی ممکن است کالای خود را در مکانی محبوب پیدا کنید که هرگز به آن در نزدیکی خود دسترسی نداشته باشید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

عرضه بر اساس تقاضا

فروشگاه اینترنتی شما پایگاه شما در اینترنت است ، اما یک فروشگاه مجازی است. در یک فروشگاه فیزیکی ، مشتریان انتظار دارند که بتوانند با ژاکت خریداری شده خود از آنجا خارج شوند ، اما در یک فروشگاه آنلاین انتظار می رود که یک دوره انتظار منتظر بمانند. در صورت بروز هجوم قبل از تعطیلات آخر هفته در فروشگاه ، مجبور نیستید که خطر خریداری 300 کالای موجود در انبار را داشته باشید. در عوض ، می توانید یک تصویر از یک کالا نشان دهید و با مراقبت از موجودی کالا ، به کارمندان خود اعلام کنید. برنامه های نرم افزاری می توانند به شما در مورد کمبودها و یا افزایش تقاضای مورد خاص خود آگاه کنند. چه کالاهایی را که در سایت می فروشید یا از فروشنده دیگری خریداری می کنید ، می توانید تقاضا را برآورده کنید زیرا دقیقاً می دانید تقاضا چیست.

فاصله گرفتن

این روزها تقریباً هر چیزی می تواند یک فروشگاه باشد ، از گاراژ شخصی گرفته تا کیوسک در یک مرکز خرید گرفته تا یک انبار عظیم. اما هر یک از این مکان ها با هزینه های مرتبط مانند اجاره ، بیمه ، امنیت و دکور همراه است. فروشگاه های آنلاین ممکن است هزینه های مربوط به خود را داشته باشند ، مانند هزینه میزبانی وب و دامنه شما ، طراحی گرافیک و اینکه آیا افراد را برای انجام عکس های خود استخدام می کنید یا کارهای کپی و طراحی را انجام می دهید ، اما شما می توانید به اندازه وسعت خود گسترش دهید سرورها اجازه می دهد. شما احساس محدودیت نمی کنید ، به عنوان مثال مجبور شوید که لوازم ویژه زمستان و تابستان خود را در گوشه ای از یک مغازه مخلوط کنید. درعوض ، صفحات وب جداگانه – یا چند – برای هر یک ایجاد کنید. مشتریان برای گشت و گذار در فروشگاه شما نیازی به نقشه ، آسانسور یا مسیرهای متحرک نخواهند داشت. آنها می توانند با صفحه کلید و موس  بر روی جادار بودن آن کلیک کنند.

باز و موجود

تا زمانی که فروشگاه شما پمپ بنزین ، فروشگاه راحتی یا فروشگاه کالاهای انبوه خرده فروشی بزرگ نباشد ، حکمرانی املاک آن مستلزم بسته شدن آن است ، خواه یک شب باشد یا در تعطیلات خاص. دارندگان فروشگاه هایی که کاملاً آنلاین کار می کنند از این محدودیت ها عاری هستند. چراغ ها روشن هستند و فروشگاه حتی وقتی خواب هستید یا کارمندانتان برای یک روز به خانه رفته اند باز است. مشتریان احتمالی می توانند هنگام تماشای تلویزیون با لباس خواب خرید کنند در حالی که منتظر خوابیدن یا کنار فرزندان خود هستند. صاحبان فروشگاه های آنلاین حتی نگران پرداخت اضافه کاری یا قبض های شبانه روزی برق نیستند ، اما در عوض از این واقعیت که درهای فروشگاه آنها هرگز بسته نمی شوند لذت می برند.با آکادمی سحر هرچه زودتر فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید

 

درخواست مشاوره رایگان

آکادمی سحر

آکادمی سحر بهترین انتخاب برای داشتن یک وبسایت حرفه ای!                                                                                                     

راههای ارتباطی

09029606097

saharhoseinpooor23@gmail.com

خدمات آکادمی سحر

  • طراحی سایت
  • سئو و بهینه سازی
  • امنیت سایت
  • تولیدمحتوا

 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آکادمی سحر می باشد2018©

دیدگاه‌ها بسته‌اند.