ما از نوع درخواست و بازخورد مشتریان متوجه می شویم که یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما ضرورت پشتیبانی برای سایت آن ها است. پشتیبانی وب می‌تواند به بروزرسانی، ایجاد تغییرات در وب‌سایت کسب و کار های مختلف و پیگیری جزئیات مزاحم آن ها مانند نام دامنه و … کمک شایانی نماید.

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در یک فروشگاه حضوری برای خرید یک دستگاه جدید (گران‌قیمت) هزینه و یا مبلغی را پرداخت می‌کنید و صندوقدار از شما می‌خواهد که یک مبلغ مشخصی را برای بیمه نیز بپردازید. تصمیم گیری در این لحظه کمی دشوار است. آیا این هزینه اضافی واقعاً ارزش آرامش خاطر شما را دارد؟ هنگامی که شما به تازگی یک وب سایت خریده اید، این سوال در خصوص خرید بیمه پشتیبانی وب سایت برای شما تداعی خواهد شد و می تواند به همان اندازه خرید بیمه در فروشگاه حضوری دلهره آور باشد. اما وقتی نوبت به افزودن پشتیبانی به وب‌سایت شما می‌رسد، ریسک‌ها و مزایا می‌تواند بسیار بیشتر از آن چیزی باشد که در کانتر فروشگاه حضوری برای شما به وقوع پیوسته است.

ضرورت پشتیبانی برای سایت
پشتیبانی یکی از مزایای بسیار خوب برای هر وبسایتی می باشد

وب سایتی که ROI خوبی تولید می کند و محتوای بروزرسانی شده ارائه می دهد قطعا مدام در حال تغییر و تحول است. برای کسب و کار شما این موضوع بسیار خوب است. ساخت و نگهداری هر کسب و کار اینترنتی باید بیش از یک معامله تجاری یکباره باشد؛ زیرا وب سایت شما یک فروشگاه دیجیتالی بوده و یک روش نوین برای کسب و کار و ارائه خدمات می باشد که به مشتریان شما ارائه می گردد.

در آکادمی سحر، تقریباً تمام سایت‌ها تحت پوشش ما با میزبانی وب و با توجه به ضرورت پشتیبانی برای سایت و بسته نگهداری استاندارد ما فروخته می‌شوند . چرا؟ زیرا وب‌سایت‌های مؤثر تغییر می‌کنند و تکامل می‌یابند، و Infomedia به جای اینکه شما را وادار کند که همه چیز را خودتان بفهمید، ارزش بالایی برای ارائه یک راه‌حل وب طولانی‌مدت و جامع قائل است. ما شریک وب سایت شما هستیم، نه فقط شرکت وب سایت شما.

محل ویدیو

فکر می کنید این فقط یک استراتژی فروش است؟ این نیست. ما از بازخورد مشتریان می دانیم که پشتیبانی وب سایت یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که پشتیبانی صمیمانه وب سایت مهم است:

1) پشتیبانی وب سایت زمانی که زندگی شلوغ می شود کمک می کند

آیا همه ما نمی دانیم که این حقیقت دارد؟ شما نیت‌های خوبی دارید و فهرست کارهایی که به شما کمک می‌کند تا با چیزهایی که می‌دانید باید اتفاق بیفتند، ادامه دهید، اما همیشه یک چیز وجود دارد که از بین می‌رود. چند چیز وجود دارد که برای حفظ عملکرد وب سایت شما باید کاملاً حفظ شود – مواردی مانند نام دامنه شما. در واقع فراموش کردن تمدید آن رشته کوچک (بسیار) مهم از کاراکترها بسیار آسان است (مهم نیست چند بار که GoDaddy برای شما ایمیل های یادآوری ارسال می کند). خوشبختانه، با پشتیبانی وب سایت، دامنه شما در چک لیست شخص دیگری قرار می گیرد (اگر پشتیبانی وب با Infomedia دارید، برای هر موردی در چک لیست بیش از یک شخص قرار دارد). بنابراین مهم نیست که زندگی شما چقدر شلوغ می شود، وب سایت شما همچنان مشغول جذب ترافیک خواهد بود، زیرا نام دامنه شما منقضی نمی شود – و همچنین هیچ چیز دیگری منقضی نمی شود.

2) فناوری تاریخ انقضا دارد، اما تیم پشتیبانی وب شما به روز رسانی و نگهداری را انجام می دهد

به غیر از آووکادو و خرید یک ماشین جدید، چیزهای بسیار کمی وجود دارند که سریعتر از تکنولوژی منقضی یا مستهلک شوند. (کاربران اپل می توانند ارتباط برقرار کنند – اگر شما برای ارتقای خود برنامه ریزی عاقلانه نداشته باشید، اپل موظف است آخرین و بهترین مدل را تنها چند هفته پس از خرید آیفون جدید و براق خود عرضه کند.) وب سایت شما به این سرعت منقضی نمی شود، اما با هر با گذشت ماه و سال، گرایش‌های جدید طراحی، الگوریتم‌های گوگل، ویژگی‌هایی که می‌توان به سایت شما اضافه کرد، و تکنیک‌های تجربه کاربر برای برتری بر مواردی که قبلاً بهترین‌ها بودند، وجود دارد.

چه سایت شما نیاز به تنظیم داشته باشد، یک ویژگی جدید اضافه شود، یا فقط چند به روز رسانی تکمیل شده باشد، پشتیبانی وب سایت خدمات کاملی را ارائه می دهد که برای دریافت سریع و کارآمد «در داخل و خارج از فروشگاه» نیاز دارید. وقتی داشبورد وردپرس شما می گوید وقتش رسیده است، می توانید به روز رسانی های خود را انجام دهید؟ البته! اما گاهی اوقات سایر فناوری‌های سایت شما تحت تأثیر این به‌روزرسانی قرار می‌گیرند، و تیم پشتیبانی وب‌سایت به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که همه چیز به‌درستی پس از به‌روزرسانی کار می‌کند و هر چیزی که نیست را برطرف کند.

3) اگر وب سایت شما خراب شود چه می کنید؟ پشتیبانی وب سایت شما را تحت پوشش قرار داده است.

این اغلب اتفاق نمی افتد، اما وب سایت های هک شده یک خطر در صنعت وب هستند. با پشتیبانی از وب‌سایت، وب‌سایت شما در برابر هک‌ها و شکارچیان احتمالی با جدیدترین، بهترین و قوی‌ترین به‌روزرسانی‌های امنیتی، و با اقدامات امنیتی مشابه فورت ناکس که در داخل انجام می‌دهیم، محافظت می‌شود. و اگر علیرغم همه احتمالات، وب‌سایت شما به هر حال از کار بیفتد، ما آن را در کمترین زمان ممکن پشتیبان‌گیری خواهیم کرد، حتی اگر نقض پس از ساعات کاری اتفاق بیفتد.

4) کسب و کار شما در طول زمان تغییر می کند و پشتیبانی وب سایت ما ادامه دارد

به‌عنوان صاحب کسب‌وکار، به راحتی می‌توان در این فکر گیر کرد که کسب‌وکار شما بر اساس همان ایده‌ها، فرآیندهای یکسان، و همان تصوری که همه چیز به همان روشی که همیشه کار می‌کند، ساخته شده است. اما با توجه به فناوری، فرهنگ و تفکر مشتری به عنوان متغیرهایی در دنیای تجارت، باید انتظار تغییر را داشت و وب سایت شما باید پویا باشد. وب‌سایت شما به انعطاف‌پذیری نیاز دارد و باید تازه بماند – این بدان معناست که جدای از محتوا و تصاویر، برخی از قسمت‌های متحرک دیگر باید با گذشت زمان تنظیم و/یا اضافه شوند.

5) نیازهای مشتریان شما نیز با گذشت زمان تغییر می کند و یک تیم پشتیبانی وب عالی می تواند به شما کمک کند

مشتریان شما متغیرهای همیشه در حال تحول در مدل کسب و کار شما و مخاطبانی هستند که همیشه می خواهید با پیشنهادات تجاری خود مجذوب آنها شوید. علاوه بر تغییر ترجیحات مشتری، انواع چیزهایی که مشتریان شما به دنبال آن هستند و از شرکت شما نیاز دارند نیز در حال تغییر و تحول خواهند بود. به عنوان مثال، شاید وب سایت تجارت الکترونیک ساده شما تنها با فروش چند محصول شروع به کار کرده است، اما اکنون مشتریان شما درخواست سفارشی سازی می کنند، ایده کوپن های ایمیل را پیشنهاد می کنند، و به ویژگی های دیگری اشاره می کنند که سایت تجارت الکترونیک ساده شما خارج از چارچوب ارائه نمی دهد. -جعبه گزینه‌های ارتقا تقریباً بی‌پایان هستند، اما ممکن است نیاز به یک شرکت طراحی وب باشد تا این جادو اتفاق بیفتد و یک تیم پشتیبانی وب می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

آیا شما یک وب سایت دارید و فکر می کنید اکنون به پشتیبانی وب سایت نیاز دارید؟ آیا در ابتدا از پشتیبانی وب انصراف دادید، اما اکنون متقاعد شده‌اید که این یک اشتباه بوده است؟ آیا می خواهید تغییری در سایت فعلی خود ایجاد کنید؟ یک درخواست پشتیبانی برای ما ارسال کنید یا با شماره 09029606097 با ما تماس بگیرید، و ما شما را به مسیر درست برگردانیم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *