به عنوان صاحب کسب و کار، اگر شما به اینجا رسیده اند دلیل این موضوع این است که می دانید بایستی برای کسب و کار و تبلیغات و برند سازی خود تلاش های خصی را صورت بدهید. شاید چند ثانیه پیش شما دچار تعجب شده باشید از دلایل داشتن یک وب سایت اما باید به این موضوع واقف باشید که داشتن یک وب سایت قطعا  یک ایده خوب برای کسب و کار شما می باشد. ما در دنیایی زندگی می کنیم که دیجیتالی شدن شرکت ها هر روز نسبت به روز قبل بیشتر و بیشتر مورد نیاز است، چرا که اگر این کار را نکنیم متاسفانه این فرصت را از دست می دهیم تا مزایایی را که می توانند به لطف یک وب سایت از آن لذت ببرند، از دست بدهند.

یک مثال واقعی از ماجرای کرونا برای شما شرح می دهیم. بسیاری از کارآفرینان توانسته اند به لطف شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم، به کسب و کار خود ادامه دهند. در حالی که کارآفرینان دیگر نیاز به این درجه از تکامل رسیده اند و مزایای داشتن وب سایت را به خوبی درک کرده اند. آن ها می دانند با داشتن وب سایت دیگر کسب و کار خود را متوقف نمی کنند و می توانند به ارائه یک فعالیت تجاری خوب و پایدار ادامه دهند.

این برای ذکر یک مورد اخیر است. اگر به اينجا رسيديد به شما تبريک مي يم. خوب، شما در حال حاضر یک گام به جلو، از آنجا که هر ایده خوب با سوالات شروع می شود، و این از این قاعده مستثنی نیست. برای پاسخ به نگرانی های خود را، به عنوان حرفه ای در بازاریابی دیجیتال و طراحی وب سایت، در زیر آکادمی سحر به اشتراک گذاری 10 دلیل که چرا داشتن یک وب سایت ایده خوبی برای کسب و کار شما است.

چرا داشتن یک وب سایت ایده خوبی است

دلیل 1: داشتن یک وب سایت به کسب و کار شما دید می دهد

دلیل اول که چرا داشتن یک وب سایت این است که آن را به سادگی کمک خواهد کرد که دید به کسب و کار شما. چگونه مردم در بارسلونا یا سویل می دانند که شما یک مرکز تعمیر خودرو اگر آنها نمی توانند وب سایت خود را در موتورهای جستجو پیدا کنید؟
شاید این باشد که شما یک محصول یا سرویس بزرگ دارید، اما این عدم دید به شما نتایجی را که انتظار دارید و سزاوار آن است، نمی دهد. داشتن یک وب سایت به شما کمک می کند تا دید را به کسب و کار خود را. هر روز میلیون ها جستجو در موتورهای جستجو انجام می شود. افرادی که به دنبال کسب و کارهایی هستند که مشکلات خود را حل می کنند. داشتن یک وب سایت به شما این امکان را می دهد که به آنها کمک کنید تا شما را پیدا کنند و بدانند که شما وجود دارد و آنچه شما ارائه می دهید. علاوه بر کمک به شما رقابت با رقبای خود را برای این دید.

دلیل 2: باعث می شود آن را آسان تر برای مشتریان خود را برای پیدا کردن اطلاعات در مورد کسب و کار شما

این دلیل دوم که چرا داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما به ما می گوید که داشتن یک وب سایت اجازه می دهد تا شما را به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد کسب و کار خود را با مشتریان خود. ما چه کسی هستیم، چه می کنیم، از زمانی که این کار را انجام می دهیم، کجا هستیم یا چقدر هزینه دارد.

دلیل 3: این اجازه می دهد تا شما را به افشای محصولات و خدمات خود را

داشتن یک وب سایت به شما اجازه می دهد تا محصولات، خدمات، هتل ها، خانه های روستایی، اتاق ها، در میان دیگران را به مشتریان خود نشان دهد. این به شما این امکان را می دهد که خودتان را به عنوان یک فروشنده تخصصی در یک بخش یا منطقه خاص قرار دهید.
شما قادر خواهید بود برای افشای محصولات و خدمات خود را آنلاین
شما می توانید اجازه دهید مشتریان خود را خرید و یا رزرو آنلاین

دلیل 4: این یک کانال فروش بسیار قدرتمند است و اجازه می دهد تا شما را به ترویج ارائه می دهد

دلیل چهارم که چرا داشتن یک وب سایت این است که آن را یک کانال فروش بسیار قدرتمند است و اجازه می دهد تا ما را به ترویج ارائه می دهد. آره، همونطور که داري ميخونيش. بسیاری از شرکت ها تنها با فروش آنلاین و ارائه می دهد آنها می توانند در آن ترویج زنده ماندن.
اگر شما یک فروشگاه معطر، ایجاد یک وب سایت و فروش محصولات معطر خود را به شما اجازه می دهد:
• افزایش فروش ماهانه خود را
• برنده بازارهای جدید
• گسترش سرزمینی
این به شما اجازه می دهد برای برقراری ارتباط ارائه می دهد موجود در فروشگاه یا محصولات خود را. بسته های تبلیغاتی یا تخفیف های فصلی.

دلیل 5: داشتن یک وب سایت اجازه می دهد تا شما را به کسب درآمد آنلاین

داشتن یک وب سایت به شما این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را در مقیاس بزرگتر به بازار عرضه کنید. یک صفحه وب همچنین به شما اجازه می دهد تا عملکرد یک فروشگاه آنلاین را اعمال کنید. در آن مشتریان خود را قادر خواهند بود برای خرید محصولات و یا خدمات خود را آنلاین. تسهیل فرایند خرید و مدیریت برای خودکار کردن بسیاری از این فرایندها. که به شما اجازه می دهد برای افزایش حاشیه سود کسب و کار خود را.

چرا داشتن یک وب سایت ایده خوبی است

دلیل 6: این یک کانال عالی برای تعامل با مشتریان خود است

داشتن یک وب سایت با یک چت باک یکپارچه جایگزین است که بسیاری از شرکت ها امروز از آن استفاده می کنند. این اجازه خواهد داد که شما را به تعامل در زمان واقعی با مشتریان که بازدید از وب سایت شما و رسیدن به کسب و کار جدید از طریق گفتگو.
به عنوان مثال، اگر مشاوره حقوقی ارائه می کنید، یک چت باک در وب سایت شما جایگزین ایده آل برای پاسخ به سوالات ساده است و قادر به گرفتن تماس این مشتری است تا آنها بتوانند یک قرار ملاقات در دفتر شما را برای مشاوره حرفه ای تر برنامه ریزی کنند.
علاوه بر این، شما می توانید بر روی فرم های تماس سنتی حساب, که در آن شما به مشتریان خود اجازه می دهد تا با شما تماس بگیرید برای درخواست اطلاعات در مورد کسب و کار شما.

دلیل 7: داشتن یک وب سایت ایجاد و افزایش تصویر نام تجاری خود را

دلیل هفتم که چرا داشتن یک وب سایت به سادگی است که داشتن آن را افزایش می دهد تصویر نام تجاری خود را. صفحات وب عنصر بسیار مهمی در برندسازی کسب و کار هستند. خوب، آن را به عنوان یک اتصال برای تقریبا تمام کانال های بازاریابی، تبلیغات، اینستاگرام، فیس بوک، یوتیوب، LinkedIn، تماس به چشم انداز و یا شرکت های کارمند عمل می کند.
همه مردم در مورد شما در یک راه یا دیگری به عنوان ما در پاراگراف قبلی ذکر شده می دانم، و احتمالا، همه آنها را در نهایت در وب سایت شما. به همین دلیل است که مهم است که یک وب سایت خوب، به خوبی طراحی شده و کاربردی، که برگ یک تجربه مثبت برای مشتریان خود را. خب، اين خيلي چيزا رو براي صحبت کردن در مورد برندت ميذاره.

چرا داشتن یک وب سایت ایده خوبی است

دلیل 8: داشتن یک وب سایت ایده خوبی است چرا که آن را به شما کمک می کند تا ایجاد هم افزایی با شرکت های دیگر و استخدام کارکنان

داشتن یک وب سایت به شرکت های دیگر به دنبال همدستان یا هم افزایی ها اجازه خواهد داد تا شما را پیدا کنند. این به شما این امکان را می دهد که محدوده کسب و کار خود را افزایش دهید و فرصت های جدید و فرصت های کسب و کار را امتحان کنید.
این نوع پیام ها برای همکاری ها اغلب به شرکت ما می رسند. بنابراین ما معتقدیم که وجود وب سایت نیز دلیل محکمی است.
علاوه بر این، داشتن یک وب سایت به شما این امکان را می دهد که استعدادهای جدیدی را جذب کنید. مزیت دیگر این است که شما می توانید از وب سایت خود برای فهرست کردن جای خالی موجود برای شرکت خود استفاده کنید. با تشکر از تصویری که منتقل می کند، ممکن است حرفه ای هایی که به دنبال تماس مستقیم با شما هستند و سی وی های خود را مستقیماً ارسال می کنند.

دلیل 9: شما می توانید اخبار کسب و کار و نیازهای بخش به اشتراک بگذارید

هنگام ایجاد یک صفحه وب می توانید انتخاب کنید که یک وبلاگ شرکت داشته باشد. که بسیار توصیه می شود آن را به ارمغان می آورد تحرک به وب سایت شما و کمک به موقعیت موتور جستجو، به طور خلاصه، برای پیدا کردن شما افراد بیشتر و سریع تر است. وبلاگ شرکت در وب سایت یک منبع عالی برای صحبت کردن در مورد بخش شما در، اخبار، روند، اعلامیه های مطبوعاتی و حوادث است که در شرکت شما رخ می دهد. شما می توانید از این مقالات برای تغذیه شبکه های اجتماعی خود یا همچنین ارسال خبرنامه ماهانه به مشتریان خود برای حفظ وفاداری خود استفاده کنید.

چرا داشتن یک وب سایت ایده خوبی است

دلیل 10: این اجازه می دهد تا شما را به یک دانشمند و ببینید که مشتریان خود را بیشتر علاقه مند به

آخرین از 10 دلیل که چرا داشتن یک صفحه وب ایده خوبی است این است که داشتن یک صفحه وب اجازه می دهد تا ما را به اندازه گیری که صفحات مشتریان آکادمی سحر بازدید، چه شرایط جستجو آنها استفاده می کنند برای پیدا کردن ما و چه خدمات آنها بیشتر علاقه مند به.
همه این امکان وجود دارد به تجزیه و تحلیل به لطف داشتن یک وب سایت و گوگل ابزار تجزیه و تحلیل است که ما باید نصب یک بار ما وب سایت آماده است. تمام این اطلاعات و تجزیه و تحلیل ها به ما این امکان را خواهد داد که در کسب و کارهایمان تصمیم های هوشمندانه تری می گیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *